Курс криптовалюти Libertas Token (LIBERTAS) до sDEFI (SDEFI)
LIBERTAS
Libertas Token
0.00000031
Ранг 1994
Від 2020-08-01
Токен
за годину
0.00%
0 SDEFI
0 SDEFI
за день
0.00%
0 SDEFI
0 SDEFI
за тиждень
31.11%
0.00000045 SDEFI
0.00000014 SDEFI
за місяць
63.95%
0.00000086 SDEFI
0.00000055 SDEFI
за рік
57.53%
0.00000073 SDEFI
0.00000042 SDEFI
% від мінімуму
0.00%
0 SDEFI
0.00000031 SDEFI
% від максимуму
5.98%
0.00000518 SDEFI
0.00000487 SDEFI
X до максимуму
x16.71
0.00000518 SDEFI
0.00000487 SDEFI
торги за 24 г
0 SDEFI
$0
капіталізація
28.94 SDEFI
$652,520.34
оборот монет
93,922,206
94%
емісія
100,000,000
100,000,000
період:
за весь час
за 24 години
Щоб переглянути графік курсу криптовалюти Libertas Token LIBERTAS до sDEFI SDEFI за весь час перехресного існування зазначених криптовалют, необхідно Увійти на сайт під своїм обліковим записом.
Щоб переглянути графік курсу криптовалюти Libertas Token LIBERTAS до sDEFI SDEFI за останні 24 години, необхідно Увійти на сайт під своїм обліковим записом.
Прибутковість токена Libertas Token LIBERTAS до sDEFI SDEFI за місяць і за рік
| Січ | Лют | Бер | Кві | Тра | Чер | Лип | Сер | Вер | Жов | Лис | Гру |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2020 ( 25.4% ) | |||||||||||
| -47.6% | 278.8% | -5.6% | -29.7% | -4.8% | |||||||
2021 ( -49.4% ) | |||||||||||
| 7.6% | 45.9% | 112.9% | -43.0% | -0.7% | -22.1% | 4.3% | -28.1% | -39.1% | -9.4% | 68.8% | -50.6% |
Калькулятор / конвертер токена Libertas Token LIBERTAS до sDEFI SDEFI
Сума Libertas Token LIBERTAS:
=
Сума sDEFI SDEFI:
Технічний аналіз Libertas Token LIBERTAS по відношенню до SDEFI
На цій сторінці відображено статистику та технічний аналіз криптовалюти Libertas Token по відношенню до sDEFI. Символьний код криптовалюти - LIBERTAS, символьний код криптовалюти - SDEFI. Станом на 02 июля 2026 року криптовалюта має капіталізацію 28.94 SDEFI або $652,520.34 і займає місце №1994 у рейтингу криптовалют за капіталізацією. є токеном
За останню годину криптовалюта по відношенню до піднялася у вартості на 0.00% (0), за 24 години - піднялася у вартості на 0.00% (0), за тиждень - втратила у вартості 31.11% (0.00000014), за місяць - втратила у вартості 63.95% (0.00000055), за рік - втратила у вартості 57.53% (0.00000042). Відносно мінімальної вартості криптовалюти Libertas Token по відношенню до sDEFI у розмірі 0 поточне зростання становить 0.00%. Відносно максимальної вартості криптовалюти Libertas Token по відношенню до sDEFI у розмірі 0.00000518 поточна вартість становить 5.98%.
Де купити криптовалюту LIBERTAS за SDEFI
Станом на 02 июля 2026 року та наявних у нашій базі криптовалютних торгових пар криптовалютних бірж, прямий обмін з метою купівлі криптовалюти Libertas Token LIBERTAS за sDEFI SDEFI неможливий. Однак, Ви можете купити криптовалюту Libertas Token LIBERTAS за sDEFI SDEFI у два кроки. Спочатку Вам слід продати sDEFI за Bitcoin, а далі купити Libertas Token за Bitcoin.
Де продати криптовалюту LIBERTAS за SDEFI
Станом на 02 июля 2026 року та наявних у нашій базі криптовалютних торгових пар криптовалютних бірж, прямий обмін з метою продажу криптовалюти Libertas Token LIBERTAS за sDEFI SDEFI неможливий. Однак, Ви можете продати криптовалюту Libertas Token LIBERTAS за sDEFI SDEFI у два кроки. Спочатку Вам слід продати Libertas Token за Bitcoin, а далі купити sDEFI за Bitcoin.
Підпишись і читай найсвіжіші записи про заробіток у мережі
Заявку на підписку успішно оформлено! Вам на пошту було надіслано повідомлення про успішну підписку на новини та реєстрацію на сайті. У листі є посилання, за яким Вам необхідно перейти для активації Вашого облікового запису та підписки.










* для пошуку по базі проксі просто вводьте назву країни, наприклад: Росія, США, Таїланд