Курс криптовалюти NUT MONEY (NUT) до Asgard Dao (ASGARD)
NUT
NUT MONEY
6.49
Ранг 8515
Від 2021-04-27
Токен
за годину
0.00%
0 ASGARD
0 ASGARD
за день
0.00%
0 ASGARD
0 ASGARD
за тиждень
2,871,835.57%
0.00022598 ASGARD
6.49 ASGARD
за місяць
2,871,835.57%
0.00022598 ASGARD
6.49 ASGARD
за рік
2,871,835.57%
0.00022598 ASGARD
6.49 ASGARD
% від мінімуму
>9,999.99%
0.00015818 ASGARD
6.49 ASGARD
% від максимуму
1,651,735.72%
0.00039292 ASGARD
6.49 ASGARD
X до максимуму
x0.00
0.00039292 ASGARD
6.49 ASGARD
торги за 24 г
0 ASGARD
$0
капіталізація
0 ASGARD
$0
оборот монет
0
0%
емісія
∞
100,000,000
період:
за весь час
за 24 години
Щоб переглянути графік курсу криптовалюти NUT MONEY NUT до Asgard Dao ASGARD за весь час перехресного існування зазначених криптовалют, необхідно Увійти на сайт під своїм обліковим записом.
Щоб переглянути графік курсу криптовалюти NUT MONEY NUT до Asgard Dao ASGARD за останні 24 години, необхідно Увійти на сайт під своїм обліковим записом.
Прибутковість токена NUT MONEY NUT до Asgard Dao ASGARD за місяць і за рік
| Січ | Лют | Бер | Кві | Тра | Чер | Лип | Сер | Вер | Жов | Лис | Гру |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021 ( 72.2% ) | |||||||||||
| 72.2% | |||||||||||
Калькулятор / конвертер токена NUT MONEY NUT до Asgard Dao ASGARD
Сума NUT MONEY NUT:
=
Сума Asgard Dao ASGARD:
Технічний аналіз NUT MONEY NUT по відношенню до ASGARD
На цій сторінці відображено статистику та технічний аналіз криптовалюти NUT MONEY по відношенню до Asgard Dao. Символьний код криптовалюти - NUT, символьний код криптовалюти - ASGARD. Станом на 29 июня 2026 року криптовалюта має капіталізацію 0 ASGARD або $0 і займає місце №8515 у рейтингу криптовалют за капіталізацією. є токеном
За останню годину криптовалюта по відношенню до піднялася у вартості на 0.00% (0), за 24 години - піднялася у вартості на 0.00% (0), за тиждень - піднялася у вартості на 2,871,835.57% (6.49), за місяць - піднялася у вартості на 2,871,835.57% (6.49), за рік - піднялася у вартості на 2,871,835.57% (6.49). Відносно мінімальної вартості криптовалюти NUT MONEY по відношенню до Asgard Dao у розмірі 0.00015818 поточне зростання становить >9,999.99%. Відносно максимальної вартості криптовалюти NUT MONEY по відношенню до Asgard Dao у розмірі 0.00039292 поточна вартість становить 1,651,735.72%.
Де купити криптовалюту NUT за ASGARD
Станом на 29 июня 2026 року та наявних у нашій базі криптовалютних торгових пар криптовалютних бірж, прямий обмін з метою купівлі криптовалюти NUT MONEY NUT за Asgard Dao ASGARD неможливий. Однак, Ви можете купити криптовалюту NUT MONEY NUT за Asgard Dao ASGARD у два кроки. Спочатку Вам слід продати Asgard Dao за Bitcoin, а далі купити NUT MONEY за Bitcoin.
Де продати криптовалюту NUT за ASGARD
Станом на 29 июня 2026 року та наявних у нашій базі криптовалютних торгових пар криптовалютних бірж, прямий обмін з метою продажу криптовалюти NUT MONEY NUT за Asgard Dao ASGARD неможливий. Однак, Ви можете продати криптовалюту NUT MONEY NUT за Asgard Dao ASGARD у два кроки. Спочатку Вам слід продати NUT MONEY за Bitcoin, а далі купити Asgard Dao за Bitcoin.
Підпишись і читай найсвіжіші записи про заробіток у мережі
Заявку на підписку успішно оформлено! Вам на пошту було надіслано повідомлення про успішну підписку на новини та реєстрацію на сайті. У листі є посилання, за яким Вам необхідно перейти для активації Вашого облікового запису та підписки.










* для пошуку по базі проксі просто вводьте назву країни, наприклад: Росія, США, Таїланд