Курс криптовалюти Liquidity Dividends Protocol (LID) до Davies (DVS)
LID
Liquidity Dividends Protocol
3.97
Ранг 7408
Від 2020-07-31
Токен
за годину
0.00%
0 DVS
0 DVS
за день
0.00%
0 DVS
0 DVS
за тиждень
14.93%
4.67 DVS
0.69654832 DVS
за місяць
257.87%
1.11 DVS
2.86 DVS
за рік
322.81%
0.93896185 DVS
3.03 DVS
% від мінімуму
0.00%
0 DVS
3.97 DVS
% від максимуму
0.11%
3,628.37 DVS
3,624.40 DVS
X до максимуму
x913.95
3,628.37 DVS
3,624.40 DVS
торги за 24 г
1,428,112.53 DVS
$616.09
капіталізація
0 DVS
$0
оборот монет
0
0%
емісія
∞
142,786,830
період:
за весь час
за 24 години
Щоб переглянути графік курсу криптовалюти Liquidity Dividends Protocol LID до Davies DVS за весь час перехресного існування зазначених криптовалют, необхідно Увійти на сайт під своїм обліковим записом.
Щоб переглянути графік курсу криптовалюти Liquidity Dividends Protocol LID до Davies DVS за останні 24 години, необхідно Увійти на сайт під своїм обліковим записом.
Прибутковість токена Liquidity Dividends Protocol LID до Davies DVS за місяць і за рік
| Січ | Лют | Бер | Кві | Тра | Чер | Лип | Сер | Вер | Жов | Лис | Гру |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2020 ( 178.9% ) | |||||||||||
| 147.7% | -77.2% | -43.1% | 236.3% | 158.4% | |||||||
2021 ( 245.0% ) | |||||||||||
| 169.8% | -39.4% | 17.5% | 170.2% | 263.5% | 50.5% | 89.9% | -69.5% | -86.2% | -27.0% | 110.7% | -1.6% |
Калькулятор / конвертер токена Liquidity Dividends Protocol LID до Davies DVS
Сума Liquidity Dividends Protocol LID:
=
Сума Davies DVS:
Технічний аналіз Liquidity Dividends Protocol LID по відношенню до DVS
На цій сторінці відображено статистику та технічний аналіз криптовалюти Liquidity Dividends Protocol по відношенню до Davies. Символьний код криптовалюти - LID, символьний код криптовалюти - DVS. Станом на 29 июня 2026 року криптовалюта має капіталізацію 0 DVS або $0 і займає місце №7408 у рейтингу криптовалют за капіталізацією. є токеном
За останню годину криптовалюта по відношенню до піднялася у вартості на 0.00% (0), за 24 години - піднялася у вартості на 0.00% (0), за тиждень - втратила у вартості 14.93% (0.69654832), за місяць - піднялася у вартості на 257.87% (2.86), за рік - піднялася у вартості на 322.81% (3.03). Відносно мінімальної вартості криптовалюти Liquidity Dividends Protocol по відношенню до Davies у розмірі 0 поточне зростання становить 0.00%. Відносно максимальної вартості криптовалюти Liquidity Dividends Protocol по відношенню до Davies у розмірі 3,628.37 поточна вартість становить 0.11%.
Де купити криптовалюту LID за DVS
Станом на 29 июня 2026 року та наявних у нашій базі криптовалютних торгових пар криптовалютних бірж, прямий обмін з метою купівлі криптовалюти Liquidity Dividends Protocol LID за Davies DVS неможливий. Однак, Ви можете купити криптовалюту Liquidity Dividends Protocol LID за Davies DVS у два кроки. Спочатку Вам слід продати Davies за Bitcoin, а далі купити Liquidity Dividends Protocol за Bitcoin.
Де продати криптовалюту LID за DVS
Станом на 29 июня 2026 року та наявних у нашій базі криптовалютних торгових пар криптовалютних бірж, прямий обмін з метою продажу криптовалюти Liquidity Dividends Protocol LID за Davies DVS неможливий. Однак, Ви можете продати криптовалюту Liquidity Dividends Protocol LID за Davies DVS у два кроки. Спочатку Вам слід продати Liquidity Dividends Protocol за Bitcoin, а далі купити Davies за Bitcoin.
Підпишись і читай найсвіжіші записи про заробіток у мережі
Заявку на підписку успішно оформлено! Вам на пошту було надіслано повідомлення про успішну підписку на новини та реєстрацію на сайті. У листі є посилання, за яким Вам необхідно перейти для активації Вашого облікового запису та підписки.










* для пошуку по базі проксі просто вводьте назву країни, наприклад: Росія, США, Таїланд