Курс криптовалюти Buu Inu (BUU) до FalconX (FALCX)
BUU
Buu Inu
5.30
Ранг 8475
Від 2021-11-16
Токен
за годину
0.00%
0 FALCX
0 FALCX
за день
0.00%
0 FALCX
0 FALCX
за тиждень
242.72%
1.55 FALCX
3.75 FALCX
за місяць
46.05%
3.63 FALCX
1.67 FALCX
за рік
46.05%
3.63 FALCX
1.67 FALCX
% від мінімуму
0.00%
0 FALCX
5.30 FALCX
% від максимуму
13.22%
40.09 FALCX
34.79 FALCX
X до максимуму
x7.56
40.09 FALCX
34.79 FALCX
торги за 24 г
0 FALCX
$0
капіталізація
0 FALCX
$0
оборот монет
0
∞
емісія
∞
∞
період:
за весь час
за 24 години
Щоб переглянути графік курсу криптовалюти Buu Inu BUU до FalconX FALCX за весь час перехресного існування зазначених криптовалют, необхідно Увійти на сайт під своїм обліковим записом.
Щоб переглянути графік курсу криптовалюти Buu Inu BUU до FalconX FALCX за останні 24 години, необхідно Увійти на сайт під своїм обліковим записом.
Прибутковість токена Buu Inu BUU до FalconX FALCX за місяць і за рік
| Січ | Лют | Бер | Кві | Тра | Чер | Лип | Сер | Вер | Жов | Лис | Гру |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021 ( 15.8% ) | |||||||||||
| 435.2% | -78.8% | ||||||||||
Калькулятор / конвертер токена Buu Inu BUU до FalconX FALCX
Сума Buu Inu BUU:
=
Сума FalconX FALCX:
Технічний аналіз Buu Inu BUU по відношенню до FALCX
На цій сторінці відображено статистику та технічний аналіз криптовалюти Buu Inu по відношенню до FalconX. Символьний код криптовалюти - BUU, символьний код криптовалюти - FALCX. Станом на 29 июня 2026 року криптовалюта має капіталізацію 0 FALCX або $0 і займає місце №8475 у рейтингу криптовалют за капіталізацією. є токеном
За останню годину криптовалюта по відношенню до піднялася у вартості на 0.00% (0), за 24 години - піднялася у вартості на 0.00% (0), за тиждень - піднялася у вартості на 242.72% (3.75), за місяць - піднялася у вартості на 46.05% (1.67), за рік - піднялася у вартості на 46.05% (1.67). Відносно мінімальної вартості криптовалюти Buu Inu по відношенню до FalconX у розмірі 0 поточне зростання становить 0.00%. Відносно максимальної вартості криптовалюти Buu Inu по відношенню до FalconX у розмірі 40.09 поточна вартість становить 13.22%.
Де купити криптовалюту BUU за FALCX
Станом на 29 июня 2026 року та наявних у нашій базі криптовалютних торгових пар криптовалютних бірж, прямий обмін з метою купівлі криптовалюти Buu Inu BUU за FalconX FALCX неможливий. Однак, Ви можете купити криптовалюту Buu Inu BUU за FalconX FALCX у два кроки. Спочатку Вам слід продати FalconX за Bitcoin, а далі купити Buu Inu за Bitcoin.
Де продати криптовалюту BUU за FALCX
Станом на 29 июня 2026 року та наявних у нашій базі криптовалютних торгових пар криптовалютних бірж, прямий обмін з метою продажу криптовалюти Buu Inu BUU за FalconX FALCX неможливий. Однак, Ви можете продати криптовалюту Buu Inu BUU за FalconX FALCX у два кроки. Спочатку Вам слід продати Buu Inu за Bitcoin, а далі купити FalconX за Bitcoin.
Підпишись і читай найсвіжіші записи про заробіток у мережі
Заявку на підписку успішно оформлено! Вам на пошту було надіслано повідомлення про успішну підписку на новини та реєстрацію на сайті. У листі є посилання, за яким Вам необхідно перейти для активації Вашого облікового запису та підписки.










* для пошуку по базі проксі просто вводьте назву країни, наприклад: Росія, США, Таїланд